@butrint_official - BUTRINT IMERI

Bookings: +38349222005 // @96mgmt

795.1K followers

105 following

Advertisement
Krejt nanush ti je.. 🥳 #4Milly #DreamGirl @Nimo
2.3K

Krejt nanush ti je.. 🥳 #4milly #dreamgirl @nimo

Time to swim ..
5.2K

Time to swim ..

1 MILLY  SONTE RRINA QUT DERI N'4 🤫
2K

1 MILLY SONTE RRINA QUT DERI N'4 🤫

OUT NOW // DREAM GIRL
3.7K

OUT NOW // DREAM GIRL

Sinjalizo të keqen!
Bëhu pjesë e Sinjali.com duke derguar foto, video dhe informata ekskluzive.
Për çdo sinjalizim të publikuar në Sinjali.com, ju do të kompensoheni deri në 100 euro.
659

Sinjalizo të keqen! Bëhu pjesë e Sinjali.com duke derguar foto, video dhe informata ekskluzive. Për çdo sinjalizim të publikuar në Sinjali.com, ju do të kompensoheni deri në 100 euro.

Finalja me 1 gusht, ora 23:59
3.6K

Finalja me 1 gusht, ora 23:59

Advertisement
dream girl
4K

dream girl

It's Showtime !!!
BUTRINT X NIMO
5.3K

It's Showtime !!! BUTRINT X NIMO

Advertisement
Ça po don Porsche, Bentley, Maybach zemer, ça, ça, ça? @Nimo
8.9K

Ça po don Porsche, Bentley, Maybach zemer, ça, ça, ça? @nimo

Sunday mood
4.5K

Sunday mood

Ju falenderoj gjitheve qe e keni nda kohen per me ma uru ditelindjen. M'keni bo me u ndi shume mire, jom shume me fat qe ju kam gjithesecilin prej juve.
6.9K

Ju falenderoj gjitheve qe e keni nda kohen per me ma uru ditelindjen. M'keni bo me u ndi shume mire, jom shume me fat qe ju kam gjithesecilin prej juve.

10 milion per macen e zez ‍️ Erdh koha per bashkepunimin
5.4K

10 milion per macen e zez ‍️ Erdh koha per bashkepunimin

Krejt shqiptaret e bashkuar per nje festival madheshtor.  Faleminderit Diasporë!
2.8K

Krejt shqiptaret e bashkuar per nje festival madheshtor. Faleminderit Diasporë!

Heret ja paska nis vera 🤷‍️ #HajtHajt
3.4K

Heret ja paska nis vera 🤷‍️ #hajthajt

Summer, here we are..
2.2K

Summer, here we are..

5 milion / 1 jave 🤣
4.8K

5 milion / 1 jave 🤣

summer edition
3.8K

summer edition

2 milion per 2 dite, qysh mos me kesh? 🤐
5.8K

2 milion per 2 dite, qysh mos me kesh? 🤐

Kete video e kom bo ne NENTOR te vitit te kalum, 7 muaj ma heret, kur e kom pas demon e pare te #HajtHajt, e prej atehere e kom dite qe kanga Hajt Hajt ka me kane nje nder kanget e veres 2019 ️
4.2K

Kete video e kom bo ne NENTOR te vitit te kalum, 7 muaj ma heret, kur e kom pas demon e pare te #hajthajt , e prej atehere e kom dite qe kanga "Hajt Hajt" ka me kane nje nder kanget e veres 2019 ️

Mungesa jem, a t'dhem, a m'ki n'harresë?  (HAJT HAJT out now!! Link in bio)
3.9K

Mungesa jem, a t'dhem, a m'ki n'harresë? (HAJT HAJT out now!! Link in bio)

E premte (07.06.2019), ora 14:00 🤫
4.2K

E premte (07.06.2019), ora 14:00 🤫

Me fat Bajrami
4.1K

Me fat Bajrami

#HajtHajt is out now!! (LINK IN BIO)
16.8K

#hajthajt is out now!! (LINK IN BIO)

HAJT HAJT 🤭
5.7K

HAJT HAJT 🤭

Tu e realizu ni anderr
4.8K

Tu e realizu ni anderr

MAJ
4.7K

MAJ

Tirana, kena me e majt mend gjate kete nate.. FALEMINDERIT! 🤐
2.5K

Tirana, kena me e majt mend gjate kete nate.. FALEMINDERIT! 🤐

Multivitamin
4.1K

Multivitamin

Sa gjynah per kete dashni
6.2K

Sa gjynah per kete dashni

4.5K

S'po du me t'lon faj n'faj, 
as ti mos um le faj n'faj,
garant je tu plas n'vaj n'vaj,
e di qe shtire o me t'thane bye bye,
m'fal nese s'ti kom plotesu krejt deshirat,
s'jena bashke po t'i deshiroj ma t'mirat,
e kto gjynahe shpresoj kane mi la shirat,
veç per ty pi djegi trandafilat..
4.3K

S'po du me t'lon faj n'faj, as ti mos um le faj n'faj, garant je tu plas n'vaj n'vaj, e di qe shtire o me t'thane bye bye, m'fal nese s'ti kom plotesu krejt deshirat, s'jena bashke po t'i deshiroj ma t'mirat, e kto gjynahe shpresoj kane mi la shirat

7 Prill, ora 14:00 🤫
7.3K

7 Prill, ora 14:00 🤫

Batman 🦇
5.3K

Batman 🦇

A e nisim pranveren para kohe?
5.8K

A e nisim pranveren para kohe?

6.1K

3.9K

Shume 🥶
5.7K

Shume 🥶

6.9K

Ju m'jepni energji, une ju jap dashni! 🤯
2.5K

Ju m'jepni energji, une ju jap dashni! 🤯

🤷‍️
4.1K

🤷‍️

Une edhe mbesa jem e dashur, Arjona, ju urojme shendet dhe gjitha t'mirat ne 2019
3.1K

Une edhe mbesa jem e dashur, Arjona, ju urojme shendet dhe gjitha t'mirat ne 2019

⁉️
1.8K

⁉️

me rapsodët n'rap t'sotit (Shemsi Kreshta edhe Lorik Asllani)
2K

me rapsodët n'rap t'sotit (Shemsi Kreshta edhe Lorik Asllani)

Zip Zip 🤷‍️
1.9K

Zip Zip 🤷‍️

festojna na festojna na..
3.7K

festojna na festojna na..

3.5K

Victory
2.9K

Victory

Bakllavë me?
4.1K

Bakllavë me?

*Let it BAKLLAVË*
5K

*Let it BAKLLAVË*

Load More