#butriors Instagram Hashtag photos and videos

Advertisement

21/08 Velipoje
@butrint_official 
#butrintimeri
#butriors
0

21/08 Velipoje @butrint_official #butrintimeri #butriors

Do you like my edits?️
#butriors @butrint_official
0

Do you like my edits?️ #butriors @butrint_official

Zemër ti....
21/08 Velipoje
@butrint_official 
#butrintimeri
#butriors
0

Zemër ti.... 21/08 Velipoje @butrint_official #butrintimeri #butriors

Veq a ki dashuri #butriors #team96 #butrintimeri @butrint_official @nimo
25

Veq a ki dashuri #butriors #team96 #butrintimeri @butrint_official @nimo

Advertisement
Advertisement

🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚
𝐹𝑜𝓁𝓁𝑜𝓌 @seriale.humoristike_ 𝓅𝑒𝓇 𝟫𝓀
𝕾𝖊𝖗𝖎𝖆𝖑𝖊.𝖍𝖚𝖒𝖔𝖗𝖎𝖘𝖙𝖎𝖐𝖊_
 #gjilan #pristina  #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora  #qkakashpija #stupcat #osamire  #shpknazi #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania
0

🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝐹𝑜𝓁𝓁𝑜𝓌 @seriale.humoristike_ 𝓅𝑒𝓇 𝟫𝓀 𝕾𝖊𝖗𝖎𝖆𝖑𝖊.𝖍𝖚𝖒𝖔𝖗𝖎𝖘𝖙𝖎𝖐𝖊_ #gjilan #pristina #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #qkakashpija #stupcat #osamire #shpknazi #mozzikfans #butrintimeri

You have this incredible way of making me happy.🥰
-
#butriors #butrintimeri
0

You have this incredible way of making me happy.🥰 - #butriors #butrintimeri

Sweetness everywhere 
17/08 Gjakovë
@butrint_official 
#butrintimeri 
#butriors
0

Sweetness everywhere 17/08 Gjakovë @butrint_official #butrintimeri #butriors

collab w my bestie, idol's
-
@dhuratadora @butrint_official #dorators #butriors #dorator #trintidora
25

collab w my bestie, idol's - @dhuratadora @butrint_official #dorators #butriors #dorator #trintidora

How cute,,
-
@butrint_official | #butriors | #zeshkani |
0

"How cute,, - @butrint_official | #butriors | #zeshkani |

(;Jem bo per njoni tjetrin;) #butriors #kidators #butrintimeri #omgalbanian #couplegoals
42

(;Jem bo per njoni tjetrin;) #butriors #kidators #butrintimeri #omgalbanian #couplegoals

Te duaa #butriors
0

Te duaa #butriors

Jena çut deri n'4 
21/08 Velipoje
@butrint_official 
#butrintimeri 
#butriors
0

Jena çut deri n'4 21/08 Velipoje @butrint_official #butrintimeri #butriors

🤣
-
-
-
#butriors (Just joke)
5

🤣 - - - #butriors (Just joke)

Hadi gel gezelim @butrint_official  @kida 
.
.
.
.
.
.
Like 
#butriors 
#kidator
2

Hadi gel gezelim @butrint_official @kida . . . . . . Like #butriors #kidator

⏱
-
-
#butriors #butrintimeri #dreamgirl
80

⏱ - - #butriors #butrintimeri #dreamgirl


🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚
𝐹𝑜𝓁𝓁𝑜𝓌 @seriale.humoristike_ 𝓅𝑒𝓇 𝟫𝓀
𝕾𝖊𝖗𝖎𝖆𝖑𝖊.𝖍𝖚𝖒𝖔𝖗𝖎𝖘𝖙𝖎𝖐𝖊_
 #gjilan #pristina  #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora  #qkakashpija #stupcat #osamire  #shpknazi #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania
0

🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝐹𝑜𝓁𝓁𝑜𝓌 @seriale.humoristike_ 𝓅𝑒𝓇 𝟫𝓀 𝕾𝖊𝖗𝖎𝖆𝖑𝖊.𝖍𝖚𝖒𝖔𝖗𝖎𝖘𝖙𝖎𝖐𝖊_ #gjilan #pristina #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #qkakashpija #stupcat #osamire #shpknazi #mozzikfans #butrintimeri

Ah sa po m'vjen mu inati
 @butrint_official #butriors
0

Ah sa po m'vjen mu inati @butrint_official #butriors

I love them
@kida 
@butrint_official 
#butriors #kidator .
.
.Tag them pls
26

I love them @kida @butrint_official #butriors #kidator . . .Tag them pls

kjo jet esh kaq e bukur,kaq argetuse dhe un mendjen e kam vetem te ha,pi,rri dhe t fle (dhe t rri n tel se paskam harru me e fut lmao)
12

kjo jet esh kaq e bukur,kaq argetuse dhe un mendjen e kam vetem te ha,pi,rri dhe t fle (dhe t rri n tel se paskam harru me e fut lmao)


#butriors @butrint_official
0

#butriors @butrint_official


-
#butrintimeri #butriors #kidator
18

- #butrintimeri #butriors #kidator

Hii 🥰
-
-
-
@butrint_official #butriors #butrintimeri #butriorse
3

Hii 🥰 - - - @butrint_official #butriors #butrintimeri #butriorse

Fav Part
•••
#Butriors #ButrintImeri #Team96 #LEforever
21

Fav Part ••• #butriors #butrintimeri #team96 #leforever

Me ty du mu kon çdo moment,,
-
@butrint_official | #butriors | #zeshkani |
0

"Me ty du mu kon çdo moment,, - @butrint_official | #butriors | #zeshkani |

Trinti with a fan ️ @butrint_official #lindabutrios #butrintimeri #butriors
0

Trinti with a fan ️ @butrint_official #lindabutrios #butrintimeri #butriors

Last night Velipoje
21/08 @avatar.club 
@butrint_official 
#butrintimeri
#butriors
0

Last night Velipoje 21/08 @avatar.club @butrint_official #butrintimeri #butriors

pa tyyyyy@butrint_official -
-
-
-
#butrintfans #butriors #butrintimeri
0

pa tyyyyy@butrint_official - - - - #butrintfans #butriors #butrintimeri

he’s the kindest idol ever🥺️ @butrint_official #butriors
5

he’s the kindest idol ever🥺️ @butrint_official #butriors

Hajde pina uh la la la 🥰 @butrint_official @gjikotheflyboy 
#butriors 
#butrintimeri 
#25rrushat
0

Hajde pina uh la la la 🥰 @butrint_official @gjikotheflyboy #butriors #butrintimeri #25rrushat

Who says Buti can't sing live...?  @butrint_official #butriors #butrintimeri
17

Who says Buti can't sing live...? @butrint_official #butriors #butrintimeri

Pjesa 86
Ne televizor po jepej se neser do te ndesheshin bokstieret me te mire te vendeve tek BCOB.
Raj? Thashe dhe ajo ktheu koken.
Shiko pak. Neser do te ndeshen bokstieret me te mire te vendit ne qytetin tone. Cuditerisht kete vit po organizohet ne vendin tone dhe per me teper diten e ditelindjes sime. Sa emocionuese. Tha ajo dhe une po qeshja sikur po me detyronin.
Eja tani sepse duhet te ikim ne shkolle. Le te mos behemi vone. I thashe dhe filluam te ecnim. Gjate rruges qeshnim me njera tjetren dhe rruga per ne shkolle u duk me e shkurter se kurre. Kur arritem ishim me vonese. Rajli kishte informatik oren e pare ndersa une kisha biologji. E shoqerova Rajlin tek klasa e saj me pas ika per tek e imja. Per fatin tim te mjere nuk kishte asnje person dhe kur shkova me vonese ne klase me dha mesuesi nje leter qe te shkoja tek dhoma e denimit. Bukur fare. Pas disa kthesash me ne fund e gjeta klasen dhe hyra brenda. Kur hyra brenda ndodhej Hugo, nje vajze qe po me friksonte me tere ate makeup qe kishte vene dhe nje djale qe dukej sikur urrente te gjithe. Shkova u ula ne nje banke pas Hugos dhe ai me buzeqeshi sapo me pa. Ia ktheva por vetem per dy sekonda. U ula pas tij dhe ai u kthye ne anen time duke me thene...
Mirmengjes!
Gjithashtu. I thashe.
Mengjes i veshtire huh?
Sic e shikon po. Po ti cfare paske bere qe je ketu? E pyta.
Epo talla nje nxenes te klases dhe ngjita me ngjitese karrigen e mesuesit. Ai u ul dhe nuk po ngrihej. Une isha i pari qe qesha keshtu qe ai e kuptoi qe isha une qe e bera ate rreng. Tha ai dhe po e shikoja cuditshem.
Po mesuesi?
Ai u ngrit por iu grisen pantallonat. Te gjithe qeshen sepse i kishte mbathjet me zemra. Dhe filluam te dy te qeshnim.
Ej degjo. Se harrova te te thoja.
#vazhdon
58

Pjesa 86 Ne televizor po jepej se neser do te ndesheshin bokstieret me te mire te vendeve tek BCOB. "Raj?" Thashe dhe ajo ktheu koken. "Shiko pak. Neser do te ndeshen bokstieret me te mire te vendit ne qytetin tone. Cuditerisht kete vit po organizohe

Load More